Esinduslik virtuaaltuur

Kui mitu 360° fotot on kokku pandud üheks tervikuks, siis on see virtuaaltuur. Tavaliselt on virtuaaltuuril menüü, mis võimaldab liikuda erinevate 360° fotode vahel. Lisaks võib virtuaaltuuris olla erinevaid kirjeldusi ja muid tekste, mis annavad vaatajale lisainformatsiooni. Esinduslik virtuaaltuur võib sisaldada videoid, helisid, navigeeritavat kaarti, sotsiaalmeedia nuppe jne – kõik kokku pandud võimalikult ilusaks ja efektseks tervikuks, aitamaks kaasa ettevõtte maine tõstmisele.

360° video – vaatamiseks tavalisel ekraanil või VR seadmes

360° video on superefektne viis live esitluste salvestamiseks või üle kandmiseks, muusikavideote loomiseks, millegi valmimise protsessi jäädvustamiseks (ükskõik kas suures tehases või käsitöömeistri juures) jne. 360° video abil saame edasi anda mingi sündmuse toimimist koos kontekstiga, koos kohaga, kus see sündmus toimus/toimub. Seega – kui oluline on nii sündmus ise kui ka sündmuse toimumise koht, siis on 360° video parim meedium selle näitamiseks. Nii Facebookis, You Tube`is kui ka ükskõik millisel veebilehel.

Interaktiivsed 360° panoraamfotod

360° fotod on sellised, millele on kokku koolutatud kogu ümbritsev vaade. Ülevalt, alt ja ümberringi. Facebookis jagades muutuvad need automatselt interaktiivseteks, nii et huvilised saavad näppu, nutiseadet või hiirt liigutades pildi sees ringi vaadata. Lisaks on sellised fotod efektsed kasutada tavaliste piltidena ettevõtte veebilehel, sotsiaalmeediakanalite päises jne.  360° fotod sobivad suurepäraselt printimiseks. Näiteks saab neist printida superteravad mitme meetri laiused kunstiteosed seinale. Ja kui neid 360° fotosid on palju, siis võib need hiljem kokku panna efektseks virtuaaltuuriks.

Google Street View

Google akrediteeritud partnerina pakub TUUR võimalust luua ettevõtete siseruumidest Google Street View. Päris Google Street View, mis lisatakse Google serverisse ja seotakse sinu ettevõtte Google MyBusiness kontoga. Street View sisevaade läheb Google Maps kaardile ja Google otsingusse nii et kui keegi sealt ettevõtet otsib, saab ta kohe siseruumis ringi vaadata.  Samuti saab valmisolevat Street View´d lihtsalt ja paindlikult ettevõtte enda veebilehele lisada.