Enam kui 10 aastat kogemust keerukate virtuaaltuuride loomisel on viinud TUUR virtuaaltuurid maailma absoluutsesse tippu. Oleme pildistanud tuhandeid 360-kraadilisi fotosid kõikvõimalikes kohtades ja olukordades. Ja loonud sadu virtuaaltuure tuntud ettevõtetele nii Eestis kui ka välismaal.

Pildistamiseks kasutame parimat võimalikku tehnikat, fotod paneme kokku käsitsi ja töötleme viimase pikslini perfektseks. Kui vaja, filmime ja kasutame 360-kraadilist videot, integreerime tuuri sisse tavalisi videoklippe või paneme tuuri sisse giidiks tehisintellekti. Kõik on võimalik.

Virtuaaltuuri teeme täpselt nii, nagu sinu ettevõttel vaja on. Kasutame juba olemasolevat lihtsat ja soodsat virtuaaltuuri templiiti või disainime sinu ettevõtte CVI-ga kooskõlas unikaalse kasutajaliidese. Tegutseme kiirelt ja lihtsalt või paneme kokku maailma parima meeskonna selleks et luua midagi täiesti erilist. Ükskõik, kas soovid lihtsalt rohkem kliente või tahad virtuaaltuuri abil võita mainekaid disainiauhindu.

Virtuaaltuur vaataja jaoks

Virtuaaltuur tekitab vaatajas tunde, justnagu oleks ta sealsamas kohapeal. Erinevalt tavafotodest või -videost saab huviline ise ruumis ringi vaadata. Just nagu päriselt kohal olles.

Mõtle vaid: sa saad vaadata täpselt järele, kas restorani interjöör sulle sobib. Ja leida virtuaaltuuris täpselt selle laua, mida telefoni teel pulma-aastapäevaks broneerida.

Virtuaaltuur on kõige kaasahaaravam ja informatiivsem võimalus interneti vahendusel huvitavate kohtadega tutvumiseks.

Virtuaaltuur ettevõtte jaoks

Trükireklaam ja bännerid on tavaline. Sotsiaalmeediast läbi imbunud põlvkonda, kes on tühjadest reklaamlausetest tüdinud, paelub sisu mis on uudne ja autentne. 360-kraadiliste fotode ja videote reaalsusaste on tavalisest suurem.

Virtuaaltuur on värske ja võimas turundusvahend, mille interaktiivsus paelub ja informatiivsus rahuldusttekitav. See tõmbab tähelepanu sotsiaalmeedias ja mujal. Inimesed jagavad kogemust oma sõpradega, ettevõtte tuntus kasvab ning selleni leiab tee rohkem kliente.

KIRJUTA lauri@tuur.ee JA KÜSI VIRTUAALTUURI KOHTA LÄHEMALT

Või helista – 55699801