Google Street View Eestis: Pane enda äri otse Google Street View sisse

Google Street View laieneb siseruumidesse. Tuur on Google ametlik Street View partner Eestis. Pildistame sinu ruumidest ilusa virtuaalse ringkäigu ja integreerime selle Google Street View sisse. Nii et huvilised pääsevad otsingutulemustest ja Google Maps`ist ühe klikiga sinu äris ringi kõndima. Tee ennast internetis nähtavaks – loe altpoolt kuidas see kõik toimib.

Näide Google indoor Street View virtuaaltuurist

Google indoor Street View on täpselt seesama mis tavaline Street View – ainult et pildistatud mitte teedel vaid siseruumides. Indoor Street View on reeglina tavalise Street View–ga seotud, nii et saad kasvõi otse tänavalt restorani sisse hüpata. See on ülivinge!

Kord valmis tehtuna on Business View võimas turundushoob aastateks. Google näitab seda oma keskkondades ja otsitulemustes tasuta. Klikid sellel ei maksa midagi. Business View aitab ettevõtetel Google otsitulemustes kõrgemale tõusta ja teiste seast välja paista. Tulemus – rohkem kliente nüüd ja edaspidi.

Kuidas ja kus Google selliseid vaateid näitab?

Google indoor Street View ringvaated lähevad nii Google otsingutulemustesse kui ka Google Maps kaardile – nii et huvilised neid kindlasti näeksid. Google keskkonnast on indoor Street View virtuaaltuuri soovi korral ülilihtne lisada enda ettevõtte veebilehele – täpselt nii, nagu see näide siinsamas üleval.

Google otsitulemustes

Google otsitulemustes näidatakse indoor Street View vaadet vasakul pool, infokaardi ülemises osas ilusa pisipildina. Pisipildile klikkides jõuab huviline kohe indoor Street View sisse.

business-1-small

Google Maps kaardi otsingus

Google Maps kaardi otsinguvaates näidatakse Google indoor Street View sisevaadet prominentse pisipildina otsinguinfo kaardil. Pisipildile klikkides jõuab huviline kohe Google indoor Street View sisse.

business-2-small

Google Maps Street View vaates

Google Maps kaardi Street View vaates näidatakse indoor Street View sisevaateid otse kaardil kollaste täpikestena. Täpikesele klikkides jõuab huviline indoor Street View sisse.

business-3-small

Kuidas tehakse ja kes teeb?

Ehk oled juba tuttav Google Street View keskkonnaga? Street View abil saab ringi käia Eesti teedel ja tänavatel. Google indoor Street View teeb võimalikuks astuda tänavalt ka siseruumidesse – see on nagu tavalise Street View järgmine tase. Nii saab ringi käia ja ümberringi vaadata spaades, kohvikutes, kauplustes jne.

Street View loomiseks kasutab Google spetsiaalseid autosid, mis sõidavad teedel ringi ja pildistavad 360 kraadi fotosid. indoor Street View saamiseks teeb Google aga koostööd fotograafidega.

Sertifitseeritud fotograafid pildistavad ja panevad ettevõtetele tasu eest Google indoor Street View kokku. Seejärel kasutavad Google poolt antud tööriistu selleks, et integreerida tuur Google teenustesse.

Street View - välisvaated

Pildistab Google auto

Business View - sisevaated

Pildistab fotograaf

Google indoor Street View Eestis

Mina olen Lauri. Olen International VR Photography Association liige ja erilahendustega virtuaaltuure loonud nüüd juba enam kui 7 aastat. Selle aja sees on enda veebilehtedele virtuaaltuurid saanud Ahhaa keskus, Coca-Cola Plaza, Tartu Tervishoiu Kõrgkool, Vudila mängumaa ja teised tuntud Eesti ettevõtted.

Google indoor Street View projektis osalemiseks sain Google`ilt kutse 2015. aasta sügisel. Nüüd pääsen ligi Google tööriistadele ja saan lisaks erilahendustega virtuaaltuuridele luua ka Google indoor Street View sisevaateid. Ükskõik, kas pisematest kohvikutest, keerulistest hotellidest või suurtest kaubanduskeskustest. Minu kogemus keerukate erilahendusega  virtuaaltuuride loomisel kindlustab ka indoor Street View kiire valmimise ja parima võimaliku pildikvaliteedi.

google-street-view-tallinn-2 ivrpa_logo-member-web

 

 

 

 

 

Google indoor Street View Sinu ärist – kuidas see sünnib?


.

  • Võta ühendust ja anna teada, et oled asjast huvitatud. Vastan kõigile küsimustele ja saame leppida kokku aja, millal saab pildistatava koha koos üle vaadata

  • Paneme kohapeal paika indoor Street View täpse trajektoori

  • Vastavalt trajektoori pikkusele (ehk töö mahule) kujuneb Google indoor Street View loomise hind.

  • Lepime kokku Google indoor Street View pildistamise aja. See peaks olema aeg, kus ruumid on tühjad. Väiksema kohviku puhul tuleks arvestada umbes 1 tunniga.

  • Pildistan Google indoor Street View sfäärilised panoraamid. Vastavalt eelnevalt paika pandud trajektoorile.

  • Järgneb fotode töötlemise, kokku panemise ja Google keskkonnas navigeeritavaks tervikuks tegemise faas. Arvestada tuleks 1-2 nädalaga.

 • Avaldan indoor Street View Google teenustes. Sealt saab selle siis soovi korral ka ettevõtte veebilehele lisada (vaata siit kuidas seda teha)

.

Uuemad Google Street View'd