Google Street View Eestis: Pane enda äri otse Google Street View sisse

Tuur on Google sertifitseeritud Street View partner Eestis. Pildistame sinu ruumidest parima pildikvaliteediga virtuaalse ringkäigu ja integreerime selle Google Maps kaardile. Nii oled uutele klientidele atraktiivsem. Mõne klikiga saad lisada Street View ka enda veebilehele. Tee enda äri internetis nähtavaks – vaata altpoolt, kuidas see kõik toimib.

Näide Google indoor Street View virtuaaltuurist

TUURi loodud Street View toimib täpselt samamoodi nagu Google’i enda poolt tehtud tavaline tänavavaadete Street View. Ringi vaatamiseks lihtsalt lohista pildil ja ringi kõndimiseks kliki soovitud suunas.

Tänu aastatepikkusele kogemusele 360-kraadilise fotograafia vallas on TUUR loodud Street View pildikvaliteet kaugelt parem Google seatud standarditest. Et iga ilus konverentsisaal, turismitalu või hubane interjöör oleks Street Views nagu päris. Või rohkemgi.

Kord valmis tehtuna on siseruumi Street View võimas turundushoob aastateks. Google näitab seda oma keskkondades ja otsitulemustes tasuta. Klikid sellel ei maksa sulle midagi. Siseruumi Street View aitab ettevõtetel Google otsitulemustes kõrgemale tõusta ja teiste seast välja paista. Tulemus: rohkem kliente nüüd ja edaspidi.

Kuidas kliendid Street View'd näevad?

TUUR loodud Street View kuvatakse Google Maps kaardil ettevõtte asukoha (Google Place) juures. Google keskkonnast saab Street View virtuaaltuuri lisada enda ettevõtte veebilehele – täpselt nii, nagu näide siinsamas üleval.

Google otsingus

Google kuvab otsingutulemustes paremal pool ääres ettevõtte infokaarti. Selle päises olevatel pisipiltidel klikkides jõuab huviline Google Maps keskkonda ettevõtta “Place” info juurde. Fotode seas on ka Street View sisenemispunktid.

01_google_otsing

Google Street View sees

Google Street View’s tänaval kõndides näed ümberringi erinevaid ikoone. Iga ikoon tähistab mingit ettevõtet. Baarid, restoranid, kauplused… Liigu hiirega mõne ikooni peale ja kliki “See inside”. Oledki siseruumis. 

02_google_street_view

Lisa enda ettevõtte lehele

Google Street View saad lihtsasti lisada enda ettevõtte veebilehele. Näiteks “Kontakt” sektsiooni. Saad Street View’d ka sotsiaalmeedias jagada või vajadusel sõnumi või meili teel linke saata. Tõhus tööriist.

03_google_lisa_lehele

Street View kui tõhus turundustööriist

Kord valmis saanuna kogub Street View Google Maps keskkonnas passiivselt klikke – ilma, et sa selleks midagi tegema peaksid. Lisaks sellele saab iga ettevõte aga Street View’d kasutada ka enda veebilehel ja igapäevases müügitegevuses klientidega suheldes. Kaks peamist viisi Street View kasutamiseks:

Kuidas tehakse ja kes teeb?

Ehk oled juba tuttav Google Street View keskkonnaga? Street View abil saab ringi käia Eesti teedel ja tänavatel. Google indoor Street View teeb võimalikuks astuda tänavalt ka siseruumidesse – see on nagu tavalise Street View järgmine tase. Nii saab ringi käia ja ümberringi vaadata spaades, kohvikutes, kauplustes jne.

Street View loomiseks kasutab Google spetsiaalseid autosid, mis sõidavad teedel ringi ja pildistavad 360 kraadi fotosid. indoor Street View saamiseks teeb Google aga koostööd fotograafidega.

Sertifitseeritud fotograafid pildistavad ja panevad ettevõtetele tasu eest Google indoor Street View kokku. Seejärel kasutavad Google poolt antud tööriistu selleks, et integreerida tuur Google teenustesse.

Street View - välisvaated

Pildistab Google auto

Business View - sisevaated

Pildistab fotograaf

Google Street View Eestis

Mina olen Lauri. Olen International VR Photography Association liige ja erilahendustega virtuaaltuure loonud nüüd juba enam kui 10 aastat. Selle aja sees on enda veebilehtedele virtuaaltuurid saanud Tallinna Ülikool, Tallink, Eesti Energia, Ahhaa keskus, TalTech, Coca-Cola Plaza ja paljud teised tuntud ettevõtted Eestist ja lähiriikidest.

Google Street View projektis osalemiseks sain Google`ilt kutse 2015. aasta sügisel. Nüüd pääsen ligi Google tööriistadele ja saan lisaks erilahendustega virtuaaltuuridele luua ka Google  Street View sisevaateid. Ükskõik, kas pisematest kohvikutest, keerulistest hotellidest, puhkemajadest ilusa looduse keskel või suurtest kaubanduskeskustest. Minu kogemus keerukate erilahendusega  virtuaaltuuride loomisel kindlustab ka  Street View kiire valmimise ja parima võimaliku pildikvaliteedi.

google-street-view-tallinn-2 ivrpa_logo-member-web

 

 

 

 

 

Google indoor Street View Sinu ärist – kuidas see sünnib?


.

  • Võta ühendust ja anna teada, kui suured sinu äriruumid on. Vastan kõigile küsimustele. Kui vaja, lepime kokku aja pildistatava koha üle vaatamiseks. Lihtsama objekti puhul võime kohe pildistamisaja kokku leppida.

  • Paneme kohapeal paika Street View täpse trajektoori. Vastavalt töö mahule kujuneb Google Street View loomise hind.

  • Lepime kokku Google Street View pildistamise aja. See peaks olema aeg, kus ruumid on tühjad. Heaks pildistamisajaks on vahetult enne avamist. Või päevasel ajal, kui kliente on vähem.

  • Pildistan vastavalt eelnevalt paika pandud trajektoorile Google Street View panoraamid.

  • Järgneb fotode töötlemine, kokku panemine ja Google Maps keskkonnas navigeeritavaks tervikuks tegemine. Arvestada tuleks umbes 1 nädalaga.

 • Avaldan Street View Google Maps keskkonnas. Sealt saab selle siis soovi korral ka ettevõtte veebilehele lisada (vaata siit kuidas seda teha)

.

Valitud Google Street View'd