Uus virtuaaltuur: kruiisilaev Silja Symphony

Uus virtuaaltuur: kruiisilaev Silja Symphony

Silja Symphony on suur ja uhke kruiisilaev, mis sõidab Helsinki ja Stockholmi liinil juba alates 1991. aastast. “Vana laev,” võivad mõned peenemad Rootsi daamid Symphony kohta öelda. Ju nad siis pole viimasel ajal laevaga Helsingisse sõitnud, sest muidu nad teaksid et see laev läbis 2016. aastal täieliku renoveerimiskuuri ja ei näe sugugi vana välja. Hoopis ilus, puhas ja nagu uus.

Nüüd ei pea Silja Symphony üle vaatamiseks sellega Helsingisse ega Stockholmi sõitma. Vastvalminud Silja Symphony virtuaaltuuri abil saavad ka kõige peenemad Rootsi daamid vaadata läbi kruiisilaeva kõik kauplused ja restoranid, imetleda avarat promenaadi, uurida kajuteid, kuugata ööklubisse, konverentsisaalidesse, spaasse…

Silja Symphony virtuaaltuur koosneb 45-st suureformaadilisest sfääfilisest panoraamist. Need 360 kraadi fotod on töödeldud HDR-tehnikas. Avavaade on pildistatud drooniga sel hetkel kui laev läheneb Helsinki sadamale ja on parasjagu läbimas Suomenlinna kitsukest kanalit. Virtuaaltuur on inglise, soome ja rootsikeelne ning tuuri on hea vaadata ja selles navigeerida ka nutitelefoni abil.

0 kommentaari

Jäta vastus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*