TalTech virtuaaltuur pälvis Awwwards disainiauhindade veebilehel Honorable Mention audiplomi

TalTech virtuaaltuur pälvis Awwwards disainiauhindade veebilehel Honorable Mention audiplomi

Maailma parimaid veebidisaine koondav portaal Awwwards hindas TalTech virtuaaltuuri Honorable Mention audiplomi vääriliseks. Virtuaaltuur pälvis žürii tunnustuse eelmõige uudse lähenemise eest disainis ja kontseptsioonis. Samuti maailmaklassi kuuluva panoraamfotograafia ja 360 videote kasutamise eest. Auväärne hinnang viis TalTech virtuaaltuuri Awwwards veebilehel võitjate nimekirja ja tuur on nüüdsest koos maailma parimate visuaalsete veebidisainidega vaatamiseks väljas mitmes alamkategoorias. Vaata TalTech virtuaaltuuri Awwwards veebilehel.

TalTech virtuaaltuur on virtuaalse giidiga visuaalne keskkond, mille eesmärgiks on tutvustada TalTech ülikooli eelkõige välismaal aga ka Eestis. Tuuris on kesksel kohal virtuaalne giid, kes aitab huvilisel leida linnakus üles just tema jaoks need kõige huvitavamad asukohad. See giid tervitab vaatajat, tutvustab iroonilise huumoriga vürtsitatult erinevaid kohti ja suunab vaatajat oma küsimustega.

TalTech virtuaaltuuris on 360 fotod360 videod, heli ja disain ühendatud üheks visuaalseks tervikuks nii, et kasutaja haaratakse esimesest kaadrist alates virtuaaltuuri sisse. See on terviklik keskkond, mis toimib nii tavaarvutis kui ka nutiseadmes ja tutvustab ülikooli hoopis teistsugusel viisil, kui seda traditsiooniliselt on tehtud. Tuuri aitasid auhinnani viia: BitFinerTalTech, Andrey Sudarchikov,  Uwaga.

0 kommentaari

Jäta vastus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*